Logo-konferencji

Szanowni Państwo,


Mamy wielką przyjemność poinformować Was o rozpoczęciu rejestracji na VI Ogólnopolską Konferencję Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen. W tym roku, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, konferencja odbędzie się 15-16 kwietnia, w trybie On-line. VI edycja konferencji BioOpen dla wszystkich zarejestrowanych uczestników będzie w pełni darmowa. Rejestracja konferencji rozpoczyna się 15.03.2021 i kończy 28.03.2021. W związku z darmowym uczestnictwem na konferencje i limitem uczestników liczącym 100 osób, o przyjęciu na konferencję będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Dla wszystkich chętnych mamy 4 sesje tematyczne:

W każdej sekcji tematycznej zostanie przyjętych 25 osób, z czego 15 osób wyselekcjonowanych przez komitet naukowy każdej sekcji zostanie zakwalifikowanych do wygłoszenia prezentacji ustnej.

Każdy uczestnik będzie miał możliwość opublikowania zupełnie za darmo dowolnego materiału pokonferencyjnego w języku angielskim (abstrakt, praca eksperymentalna, short communication, praca przeglądowa) w punktowanym ministerialnie czasopiśmie „Folia Biologica et Oecologica”. Co więcej, każdy zgłoszony do publikacji abstrakt lub manuskrypt otrzyma korektę języka angielskiego również za darmo !!! Więcej szczegółów dotyczących publikowania materiałów pokonferencyjnych wyślemy mailem dla zainteresowanych (opcja w formularzu).

Komitetu naukowy na koniec konferencji wybierze z każdego panelu naukowego najlepszą prezentację ustną oraz najlepszy poster. Dla zwycięzców przewidujemy bardzo ciekawe nagrody !

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki Regulamin.

Zapraszamy wszystkich chętnych bardzo serdecznie do rejestracji !

Prosimy, śledźcie naszą stroną internetową oraz Facebook’a po więcej szczegółów !


Pozdrawiamy
Komitet Organizacyjny BioOpen