Logo-konferencji

Doktoranci, Studenci, Młodzi Naukowcy!

To do Was kierujemy zaproszenie na III Ogólnopolską Konferencję Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen. W dniach 11-12 maja 2017 r. spotkamy się na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, już po raz trzeci, aby przedstawić naukowe dokonania, podzielić się doświadczeniem i integrować się we wspaniałej atmosferze!

Zapraszamy doktorantów i studentów, którzy prowadzą badania naukowe zarówno w ramach przygotowywania rozpraw doktorskich, prac magisterskich lub pracy w kołach naukowych.

Na Konferencji gościć będziemy wybitnych specjalistów, których wykłady rozpoczną obrady w czterech sesjach tematycznych:

Uczestnicy natomiast będą mogli zaprezentować się w sesjach referatowych i posterowych. W trakcie trwania BioOpen swoje usługi i produkty zaprezentują także znane i szanowane firmy z sektora life science.Dla uczestników przygotowaliśmy możliwość publikacji pokonferencyjnej w czasopiśmie anglojęzycznym „Folia Biologica et Oecologica” (lista B czasopism punktowanych MNiSW, 6 pkt). Publikacje prosimy nadsyłać do 31.05.2017 na adres: konferencja.bioopen@gmail.com

Szczegółowe informacje na temat czasopisma i zasad przygotowywania manuskryptów:
https://www.biol.uni.lodz.pl/pl/content/journal-information-folia-biologica-et-oecologica

Strona czasopisma:
https://www.degruyter.com/view/j/fobio

Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej publikacji pokonferencyjnej, jak również do odwiedzenia naszego profilu na facebooku.

Pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny